Czwartek, 02 kwietnia 2020 r.
RSS
www.bip.gov.pl
Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie
Normalna czcionka Powiekszona czcionka Największa czcionka
aaa
Sąd Okręgowy Warszawa-Praga - Komunikat związany z sytuacją epidemiologiczną w kraju
 

Komunikat związany z sytuacją epidemiologiczną w kraju

12.03.2020

Dbając o Państwa bezpieczeństwo, w celu zminimalizowania ryzyka zarażeń, zwracamy uwagę na konieczność zachowania podstawowych zasad bezpieczeństwa i higieny oraz poddajemy pod rozwagę zmniejszenie wizyt osobistych w Sądzie Okręgowym Warszawa-Praga w Warszawie. W związku z sytuacją, proponujemy kontakt telefoniczny z Sądem lub za pomocą elektronicznych środków komunikacji.

Podgląd do czynności podejmowanych w sprawie (bez konieczności wychodzenia z domu lub oczekiwania na połączenie telefoniczne z BOI) zapewnia Portal Informacyjny Sądów Apelacji Warszawskiej (adres portalu: https://portal.waw.sa.gov.pl).

W związku ze spodziewaną absencją pracowników Sądu, informujemy, że w najbliższym czasie mogą wystąpić opóźnienia w realizacji zadań Sądu Okręgowego Warszawa-Praga w Warszawie.

Jeśli osoba wezwana na rozprawę (np. strona postępowania, pełnomocnik, obrońca, świadek), wróciła z kraju/rejonu uznanego przez Głównego Inspektora Sanitarnego za szczególnie niebezpieczny lub miała kontakt z osobą, u której stwierdzono zarażenie koronawirusem, prosimy o niezwłoczne przekazanie tej informacji telefonicznie bądź drogą mailową do Wydziału właściwego ze względu na zarejestrowanie sprawy (numery telefonów oraz adresy mailowe wydziałów dostępne są na stronie internetowej Sądu w zakładce Struktura organizacyjna) lub pracownikom Biura Obsługi Interesantów - infolinia: 22 417 72 72 e-mail: kontakt@warszawapraga.so.gov.pl.
Informacja powinna zawierać podstawowe dane tj.: sygnaturę sprawy, imię i nazwisko osoby wezwanej, status w sprawie, numer telefonu albo adres mailowy oraz termin rozprawy, na który została wezwana.

całodobowa Infolinia NFZ o koronawirusie - 800 190 590

telefon Dyżurnego Mazowieckiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego w Warszawie: 502 171 171

« Powrót do poprzedniej strony
Zobacz metryczkęPokaż metryczkę tego dokumentu        Wersja do druku
Dokument:
Wytworzony przez: Joanna Adamowicz
Wprowadzony przez: Joanna Adamowicz
Aktualizowany przez: Joanna Adamowicz
Data wytworzenia: 12.03.2020
Data wprowadzenia: 12.03.2020
Data aktualizacji: 12.03.2020
Dokument wyświetlony razy: 1490
Ukryj metryczkę tego dokumentu Wersja do druku